Doświadczenie

Projekty, przy których Piotr Bonin brał udział:

Modernizacja biurowca o powierzchni 10 tys. m2 oraz przebudowa infrastruktury sieciowej i drogowej na terenie Gdynia o łącznej wartości ponad 55 mln PLN.

Projektowanie i budowa Parku Przemysłowo Technologicznego „Maszynowa” w Gdańsku, powierzchnia 50 ha, budowa dróg i infrastruktury (sieci) o łącznej wartości 25 mln PLN.

Ściągnięcie i wprowadzenie inwestorów na teren parku „Maszynowa” oraz pomoc (projektowanie, uzyskiwanie pozwoleń) w przygotowaniu inwestycji w jego obszarze.

Opracowanie koncepcji budowy Parku Przemysłowego „Płonia” w Gdańsku, powierzchnia 80 ha, opracowanie pełnej infrastruktury drogowej i technicznej (sieci) pod potrzeby przemysłu ciężkiego.

Opracowanie, zaprojektowanie i wybudowanie etapami Parku Pomorskie Centrum Logistyczne (PCL) w Gdańsku w Porcie o powierzchni 190 ha. Park przeznaczony pod przemysł i logistykę. Inwestycje w infrastrukturę opracowano razem z miastem Gdańsk, wartość inwestycji to ponad 150 mln PLN.

Opracowanie koncepcji i wybudowanie biurowca na terenie parku PCL w Gdańsku, powierzchnia biurowca 8 tys. m2, indywidualne wykończenie powierzchni, elastyczne opracowanie stawek czynszu na potrzeby najemców. Wartość inwestycji wraz z drogami dojazdowymi i infrastrukturą towarzyszącą to 45 mln PLN.

Realizacja inwestycji polegającej na zaprojektowaniu, wybudowaniu i wyposażeniu dwóch budynków biurowo-laboratoryjnych w Gdańsku na łączną kwotę 120 mln PLN.

Współpraca przy projektach doradczych dla instytucji miejskich i podmiotów prywatnych w tematach:
• gospodarki morskiej
• gospodarki odpadami
• transportu
• budowy infrastruktury

Realizacja projektów aranżacji powierzchni mieszkalnych i biurowych pod indywidualne wymogi klientów.