O nas

Firma BONIN istnieje na rynku od 2007 roku.

BONIN Sp. z o.o.

podmiot funkcjonujący od ponad dziesięciu lat na rynku

Firma BONIN została założona w 2007 roku. Przez pierwsze lata swojej działalności świadczyliśmy usługi budowlane dla klientów indywidualnych.

Ze względu na potrzeby rynku w kolejnych latach przekształciliśmy się w podmiot realizujący inwestycje w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Następnie bazując na doświadczeniu właściciela spółki, od 2012 roku zaczęliśmy świadczyć usługi z zakresu inżyniera kontraktu budując dla realizowanych zadań doświadczony zespół inżynierów, projektantów i inspektorów. Stopniowo poszerzaliśmy zakres usług świadczonych przez firmę, aby docelowo móc prowadzić kompleksowo proces rozpoczynając od koncepcji oraz budżetowania a kończąc na oddaniu inwestycji do użytkowania.

Dzisiaj świadczymy usługi polegające na prowadzeniu inwestycji, doradztwie, monitorowaniu projektów oraz wspieraniu nowych pomysłów na biznes i rozwój.

Piotr Bonin

właściciel firmy

Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem. Karierę zawodową rozpoczynał od realizacji inwestycji hydrotechnicznych, a następnie budowy infrastruktury, obiektów przemysłowych i kubaturowych. Kolejnym krokiem było przejście serii szkoleń z zakresu zarządzania finansami inwestycji. Oba doświadczenia pozwoliły na podjęcie się szeroko rozumianego zarządzania inwestycjami począwszy od opracowania planów finansowych inwestycji, nadzorowaniu prac projektowych, poprzez proces nadzorowania prac budowlanych, aż do pozwolenia na użytkowanie wybudowanych obiektów i infrastruktury.

Jednocześnie posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu podmiotów gospodarczych (spółek), które tworzył od pomysłu, poprzez rozpoczęcie działalności, rozwój i restrukturyzację. Łącząc wszystkie swe umiejętności potrafi opracowywać kompleksowe plany rzeczowo-finansowe spółek, wdrażać innowacyjne rozwiązania dla zwiększenia efektywności, jak i wyszukiwać nowe trendy rozwoju.

Przez ostatnie lata tworzył lub współtworzył ponad 6 podmiotów, brał udział w inwestycjach o łącznej wartości ponad 300 mln PLN, doradzał przy nowych projektach inwestycyjnych, współtworzył parki przemysłowe, wdrażał działania naprawcze na zagrożonych terminowo i budżetowo inwestycjach.

Jako inżynier posiada wykształcenie techniczne, zaś jako pasjonat wykorzystuje zdobytą wiedzę z zakresu finansowego łącząc je i zarządzając spółkami oraz doradzając innym jak realizować pomysły na własny biznes.